Blog o marketingu i reklamie

Cukierki reklamowe – dobry pomysł na prezent weselny dla gości

Cukierki reklamowe

Cukierki reklamowe

Młode pary często mają problem z wyborem odpowiedniego upominku dla gości, którzy obecni byli na ich ceremonii zaślubin. Obecnie na rynku spotkać można się z różnego rodzaju oryginalnymi podarunkami takimi, jak magnesy na lodówkę z inicjałami, miniaturowe świeczki, fotografia nowożeńców w oryginalnej ramce czy mały słoiczek z miodem. Równie dobrze do tego celu sprawdzą się różnego rodzaju cukierki. To prezent niezwykle uniwersalny, jako że tego typu słodkościami chętnie zajadają się zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.Bardzo ciekawie prezentować będą się cukierki reklamowe w kształcie serduszek lub ust. Inna propozycja to słodkości, na opakowaniu których znajdować będzie się fotografia lub inicjały młodej pary. Warto rozważyć zakup cukierków utrzymanych w kolorystyce do barw dominujących w elementach dekoracyjnych sali weselnej. Dzięki temu nasi goście będą mieli pewność, że osoby biorące ślub zadbały o każdy, nawet najmniejszy szczegół

Jeśli chodzi o smak, takie cukierki reklamowe mogą występować zarówno w wersji klasycznej, jak truskawkowa, cytrynowa, pomarańczowa czy miętowa (wówczas na ich opakowaniu umieścić można na przykład humorystyczny napis: „Czuję miętę”), jak i nieco bardziej oryginalnej – dobrym pomysłem będzie zakup słodkości o smaku coca coli czy gumy balonowej.

cukierki reklamowe najczęściej pakowane są w ozdobne woreczki, pudełeczka czy słoiczki – wybór zależy tutaj od inwencji i indywidualnych preferencji młodej pary. Na każdym takim opakowaniu znaleźć powinien się bilecik z krótką dedykacją. Całość ozdobić można również kokardką w kolorze nawiązującym do barw pozostałych dekoracji. Ciekawą alternatywą dla cukierków mogą być czekoladki. Tego typu produkty różnić mogą się od siebie kształtem, wielkością oraz smakiem. Inna propozycja to czekolada, której opakowanie zdobić będzie zdjęcie młodej pary. Szukając wyjątkowego prezentu dla swoich gości, pokusić można się również o zamówienie bombonierki, we wnętrzu której kryć będą się luksusowe praliny lub trufle.

Tagi: , ,