Blog o marketingu i reklamie

Krówki reklamowe dla klientów biura podróży

Krówki reklamowe

Krówki reklamowe

Biura podróży mają najróżniejsze oferty, a także starają się mieć pomiędzy sobą konkurencyjne ceny. Nie mniej jednak przeprowadzenie kampanii reklamowej w przypadku tego rodzaju działalności wydaje się czymś oczywistym, ponieważ firmie na pewno zależy na jak największym rozgłos. Dzięki temu wszyscy potencjalnie zainteresowanie wycieczka będą mogli dowiedzieć się o istnieniu biura podróży, a dzięki temu bliżej zapoznać się ze szczegółami oferty poszczególnych wyjazdów. Poza kampania reklamową, w skład której wchodzić będą spoty reklamowe oraz różnego rodzaju materiały takie jak ulotki czy plakaty, warto wykorzystać również gadżety reklamowe. Co więcej, jeśli będą to słodkie wyroby, to można je później wręczać nie tylko w czasie trwania kampanii reklamowej, ale również przez cały rok. W tym wypadku będą one stanowiły słodki poczęstunek dla osób, które odwiedzą biuro podróży.W takim wypadku krówki reklamowe sprawdzą się najlepiej, ponieważ są to niewielkie cukierki, ale za to bardzo smaczne. Dzięki temu można je będzie rozdawać potencjalnym klientom w ramach przeprowadzanej kampanii reklamowej. Poza tym wtedy kampania promocyjna biura podróży się już skończy, to takie gadżety będzie można rozdawać klientom, którzy odwiedzą siedzibę biura podróży. Chodzi o to, by stanowiły one słodki poczęstunek dla tych, którzy już są w biurze podróży i wybierają wycieczkę dla siebie.

Zanim jednak krówki reklamowe będzie można wykorzystać w kampanii reklamowej lub całorocznej akcji promujące ofertę, to najpierw należy je dobrze do tego przygotować. Wiadomo, że ich smak ma znaczenie, a więc jedynie ze smacznych i sprawdzonych cukierków należy korzystać w takiej sytuacji. Poza tym watro zadbać o nadruki, które na zewnętrznej stronie opakowania cukierków będą się znajdowały. Wiadomo, że elementem obowiązkowym będzie nazwa biura podróży, a tak naprawdę to w tej sytuacji w zupełności wystarczy, jeśli tylko to będzie na nadruku.

Poza tym Krówki reklamowe na swoim opakowaniu mogłyby mieć nadruki związane z działalnością biura podróży. Dlatego właśnie dekoracja nawiązująca do wycieczek zagranicznych, a więc piękne elementy przyrody czy zabytki sprawdzą się w tym wypadku najlepiej. Wiele jednak zależeć będzie od pomysłu na reklamę i nadruki na gadżetach reklamowych, a także od miejsca, jakim się na to dysponuje.

Tagi: , ,